Produits‪» Tools‪» Pneumatic tools‪» Paineilmaletkut ja -kelat‪» Paineilmakelat‪»

YATO Automaattinen paineilmaletkukela 10m

YATO Automaattinen paineilmaletkukela 10m


Prix
58,35 + frais de livraison
TVA comprise 25.5 %


Quantité
unité


Délai de livraison estimé 4 - 8 jour(s).
Code article
IP-YT-24242, YT-24242
Disponibilité
Environ 4 - 8 jour(s) à partir de la commande. La fiabilité de l'évaluation est bon.

Disponibilité
Informez-moi lorsque ce produit est disponible en stock


Description du produit

Tämä YATO automaattinen paineilmaletkukela on kätevä ja tilaa säästävä ratkaisu paineilmaletkun käyttöön työpajoissa ja teollisuudessa. 10 metrin pituinen letku antaa laajan toimintasäteen, ja automaattinen sisäänkelaus pitää työpisteen siistinä ja turvallisena.

Letku on valmistettu kestävästä PVC-muovista, joka on vastustuskykyinen korkeita ja matalia lämpötiloja, venymistä ja aggressiivisia kemikaaleja vastaan. Se kestää myös UV-säteilyä ja hankausta, mikä takaa pitkän käyttöiän. Letkun sisähalkaisija on 8 mm ja sen maksimipaine on 2 MPa.

Kela on valmistettu kestävästä PP-muovista, joka suojaa letkua tehokkaasti vaurioilta. Pakkauksen mukana toimitetaan neljä kiinnitysankkuria, joten voit asentaa kelan helposti seinään tai työpöytään. Letkussa on valmiiksi asennetut G1/4 BSPT -liittimet, joten se on heti käyttövalmis.

Tämä paineilmaletkukela on välttämätön työkalu kaikille, jotka arvostavat toimivuutta ja järjestystä työssään.


Commentaires
Commenter

Marque