TillgångUngefär
3 - 15 dag(ar) från beställningen, tidigast 27.3.2026. Tillförlitlighet vid uppskattningen är bra.
LagersituationenMeddela mig när produkten kommer in i lager igen
Produktbeskrivning
K2 Claren – Tillförlitlig sikt och anti-isbildning i vinterkylan.
K2 Claren är en mycket effektiv, färdig att använda vinterspolarvätska som har utvecklats för att klara temperaturer ner till -22 °C. Dess speciella formula rengör inte bara vindrutan från vägsmuts och salt, utan hjälper också till att smälta lätt frost och is, vilket förhindrar att spolarsystemet fryser under körning. Vätskan är utformad för att ge ett perfekt rengöringsresultat utan störande ränder eller reflektioner.
Viktiga produktfördelar:
-
Utmärkt frostbeständighet: Fungerar tillförlitligt ner till -22 °C, samtidigt som den skyddar spolarvätskebehållaren och munstyckena från att frysa.
-
Rändefritt resultat: Avlägsnar effektivt vägsmuts, salt och smuts utan att lämna fläckar eller en grå hinna på glasytan.
-
Skonsam mot materialen: Helt säker för bilens lack, plastdelar, samt gummitätningar och torkarblad.
-
Trevlig användarupplevelse: Till skillnad från många traditionella frostskyddsmedel lämnar K2 Claren en fräsch och behaglig doft i bilen.
Användningsområden:
- Bilar och skåpbilar vindrute- och strålkastarspolarsystem under vintersäsongen.
- Även lämplig för användning i bilar med fläkt munstycken.
Tekniska specifikationer:
-
Produkt: K2 Claren -22°C (Vintersprayvätska).
-
Förpackningsstorlek: 5 liters behållare.
-
Egenskaper: Klar att använda, frostbeständig, behaglig doft.
Storleken på den packade produkten eller förpackningen är ca 100 x 250 x 60 mm.
VaroitusmerkitSyttyvä - GHS 02
Vikt4 kg(Inkluderar vikten av den eventuella försäljningsförpackningen)
Volym5 liter
KommentarerLägg till en kommentar
Varumärke