Tuotteet‪» Ajoneuvot ja koneet‪» Öljyt ja voiteluaineet‪» Henkilöautot‪» Hydrauliikkanesteet‪»

MOTUL Multi HF - Synteettinen hydrauliikkaneste 1 l

MOTUL Multi HF - Synteettinen hydrauliikkaneste 1 l


Hinta
19,50 + toimituskulut
19,50 € / l
Sis. alv 25.5 %


Määrä
kpl


Toimitusaika arviolta 3 - 15 vrk.
Saatavuus
Arviolta 3 - 15 vrk tilauksesta, aikaisintaan 23.1.2026. Arvion luotettavuus on hyvä.

Varastotilanne ja saapuvat
Haluan ilmoituksen, kun tuotetta tulee lisää varastoon


Tuotteen kuvaus

Motul Multi HF on erittäin suorituskykyinen monikäyttöinen synteettinen hydrauliikkaneste, joka on kehitetty nykyaikaisten ajoneuvojen vaativiin hydraulijärjestelmiin. Se soveltuu laajasti eri valmistajien ohjaustehostimiin, hydraulisiin jousitusjärjestelmiin, kattomekanismeihin ja muihin keskushydrauliikan laitteisiin.

Tuotteen suorituskykyedut:

  • Synteettinen koostumus: Korkealaatuinen synteettinen pohja takaa tasaisen toiminnan ja suojan äärimmäisissäkin lämpötiloissa.
  • Monikäyttöisyys: Kehitetty toimimaan laajassa skaalassa erilaisia keskushydrauliikkajärjestelmiä (All-system Central Hydraulic Fluid).
  • Kulumissuoja: Erinomaiset voiteluominaisuudet vähentävät järjestelmän komponenttien kulumista ja pidentävät niiden käyttöikää.
  • Vakaa suorituskyky: Säilyttää optimaalisen juoksevuuden kylmissä olosuhteissa ja korkean leikkauskestävyyden kuumassa.

Tekniset tiedot ja käyttökohteet:

  • Tuotetyyppi: Synteettinen hydrauliikkaneste (Synthetic).
  • Käyttökohteet: Ohjaustehostimet, hydraulijousitukset, tasonsäätö, sähköhydrauliset kattomekanismit.
  • Pakkauskoko: 1 litra (1.05 Quart).
  • Väri: Vihreä (tyypillinen vastaaville nesteille).

Tuotteen koko pakattuna tai myyntipakkauksen koko on arviolta 130 x 230 x 60 mm.


Paino
0,97 kg(Sisältää mahdollisen myyntipakkauksen painon)


Tilavuus
1 litra


Kommentit
Lisää kommentti

Tuotemerkki